کافه پلی

جستجو

تریلر و اخباری از سریال ایرانی احضار

حدود سه سال پیش بود که خبری از ساخت یک سریال ترسناک با نام احضار منتشر شد که بعد از مدتی طولانی بالاخره شهاب کاظمی مجری طرح احضار خبر از به اتمام رسیدن تولید این سریال داده و وی وعده داده است به زودی شاهد توزیع این سریال باشیم. رامین عباسی تهیه کننده آثاری چون او یک فرشته بود و سقوط یک فرشته، اینبار تهیه کنندگی و کارگردانی سریالی ترسناک را از شبکه خانگی برعهده دارد.

شهاب کاظمی درباره نحوه ساخت و تجربه جدید در این ژانر توضیح داد و روند تولید احضار را طبق سلیقه بیننده‌ها خواند. سلیمه رنگزن، الهه جعفری، شهریار ربانی، کیمیا ملایی، بنیامین پیروانی، یاسمن همتی، حسین صیف، نرگس امینی، شیما مرزی، مریم عباس زاده، سهیل محمودی، بهارخانی بازیگران این مجموعه هستند که قرار است به زودی منتشر شود. احضار اولین سریال در ژانر وحشت با موضوع اجنه، ارواح و روابط بین این موجودات است و در خلاصه داستان آن آمده است:اغلب ترس ها با شناخت از بین می روند، اما ترس هایی که تا مرگ ناشناخته می مانند، هرگز رهای مان نمی کنند.

احضار سریالی در ژانر وحشت و عاشقانه است که تاریخ انتشار مشخصی برای آن اعلام نشده است. شما همچنین می‌توانید تریلر این سریال را در بالا مشاهده کنید.

نظرات

امین پورخلیل

جالبه فیلم تو ژانر وحشت تو سینمای ایران کمه

طراحی سایت بهینه سازی پورتال وردپرس سئو