هوآوی واچ 2 کلاسیک، تلفیقی از سنت و تکنولوژی

هوآوی واچ 2 کلاسیک بالاخره عرضه شد اما همانطور که کمپانی هوآوی، جز کمپانی‌های پیشرو به حساب نمی‌رود، باید هوآوی واچ رو نیز اینگونه نگریست. پس از سه ماه از عرضه اندروید ویر 2.0(Android Wear 2.0) و استفاده آن در ال جی اسپورت(LG Sport) و استایل(Style)، انتظارات از عرضه محصولی جدید با امکاناتی بهتر و پیشرفته‌تر برآورده نشد. البته هوآوی واچ 2 سازگاری بالاتر با اندروید ویر 2 داشته و از ویژگی‌های آن استفاده قابل قبولی دارد.

هوآوی واچ 2 از نظر سایز و اندازه بزرگ‌تر و خپل‌تر از نسخه اول هوآوی واچ دارد (با 12.6 میلیمتر ذخامت) که می‌توان این را یک نقیصه در دنیای تکنولوژی در نظر گرفت. البته ظاهر کلاسیک هوآوی واچ 2، آن را به یک مدل شیک برای افرادی که دنبال شیک بودن و فشن هستند، تبدیل کرده است و با بند چرمی خود، از نظر ظاهری زیبایی خاص و راحتی مطلوبی را بر روی دست دارد. همچنین این ساعت برای کاربران امکان تعویض بند را فراهم کرده است.

از امکانات هوآوی واچ 2 به پردازنده قوی‌تر نسبت به نسخه اولیه، اندازه‌گیر ضربان قلب، فشارسنج، NFC، GPS و مقاومت در برابر آب را می‌توان نام برد. همچنین این ساعت از باتری 420 میلی آمپری LTE بهره می‌برد که کارایی و قدرت سارژدهی آن را تا چند روز بالا برده است. شارژر مخصوص ساعت هوآوی همچون نسخه اولیه آن چهار پینه است و شمایل خاص خود را حفظ کرده که اتصال آن کمی دقت نیاز دارد. از طرف دیگر شارژر غیر USB آن شاید در مواقع ضروری دردسرساز بوده و امکان دسترسی به آن را تا حد زیادی پایین آورد.

اما شاخصه این ساعت همان ساعت کلاسیک آن است که شما با خاموش کردن دیگر ویژگی‌ها آن را به یک ساعت کلاسیک ولی دیجیتال با همان عقربه‌هایی که همه می‌شناسند تبدیل کنید و البته قدم شمار آن را نیز درکنار آن داشته باشد. میزان مصرف باتری در این حالت به قدری پایین است که شما می‌تواند ساعت‌ها با باتری در حال اتمام از آن استفاده کنید.

هوآوی واچ دو با بهره‌گیری از Google Fit App که در اندروید ویر 2 موجود است، یک گجت مناسب برای استفاده از ویژگی‌های مختلف تناسب و سلامت این برنامه می‌باشد. این ویژگی‌ها از تعیین ضربان قلب(با ارائه تجزیه و تحلیل نسبت به اندازه‌گیری‌ها در یک بازه شش ماهه)، قدم شمار، میزان کالری سوزانده شده در حالت‌های حرکتی مختلف و چند ویژگی دیگر هستند.

در کل هوآوی واچ با اینکه رقیب نمونه‌های تاپ خود همچون گوگل واچ و اپل واچ نیستند، ولی می‌توان آن را یک گجت مطلوب و البته با قیمتی پایین‌تر از نمونه‌های نامبرده دانست و بهره‌مندی آن از جدیدترین نسخه اندروید ویر، می‌تواند آن را در سبد کالای دیجیتال شما قرار دهد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

  • اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

برچسب ها

نظرات

امیر دیناروند

این ترکیب کلاسیک و هوشمند عالیست

حسین انصاری

خیلی ترکیبش عالیه منکه به شخصه خوشم اومد