مارک والبرگ پول ضبط مجدد برای فیلم All the Money in the World را به کمپین Time's Up اهدا کرد

نویسنده : مهدی مظلوم پور

مارک والبرگ پول ضبط مجدد برای فیلم All the Money in the World را به کمپین Time's Up اهدا کرد

صندوق حقوقی Time's Up ، کمپینی حقوقی علیه آزارهای جنسی است که پس از رسوایی‌های جنسی و آزارهای جنسی بازیگران مرد هالیوود آغاز شده، هر روز بزرگ‌تر می‌شود. از زمان رسوایی جنسی هاروی واینستین، رئیس کمپانی واینستین و کوین اسپیسی، بازیگر سریال House of Cards و فیلم‌هایی چون هفت و Baby Driver، افراد زیادی به آزارجنسی زنان در هالیوود متهم شده‌اند.

کوین اسپیسی که در فیلم All the Money in the World بازیگر نقش پاول گتی را بازی می‌کند، پس از رسوایی جنسی‌اش توسط ردلی اسکات از پروژه کنار گذاشته شد، و به جای او کریستوفر پلامر به ایفای نقش پرداخت. به همین دلیل صحنه‌هایی که در آن کوین اسپیسی بودند می‌بایست دوباره تصویربرداری می‌شدند و این نیازمند هزینه‌های بیشتری بود.

پس از اینکه مشخص شد مارک والبرگ، بازیگر فیلم‌های Transformers برای این ضبط مجدد، 1.5 میلیون دلار گرفته و میشل ویلیامز، بازیگر نقش اول زن این فیلم تنها 1000 دلار دریافت کرده، واکنش‌های شدیدی به این تبعیض و البته میزان بالای پول دریافت والبرگ در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی نشان داده شد.

حال مارک والبرگ تمام 1.5 میلیون دلار پول حاصل از این تصویربرداری مجدد را با نام میشل ویلیامز به کمپین Time's Up اهدا کرد.

  • اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

نظرات