ویدیوی جدیدی از فیلم Maze Runner: The Death Cure منتشر شد

نویسنده : سروش دیگاله

20th Century Fox ویدیوی جدیدی به همراه چندین پوستر از فیلم Maze Runner: The Death Cure منتشر کرده است که در پلیر بالا می‌توانید آن را مشاهده کنید. این فیلم داستان توماس و دیگر اعضای گروه گلیدرز را بیان می‌کند که می‌خواهند سازمان شیطانی WCKD را نابود کنند. برای نابودی این سازمان گروه باید به شهر Last City نفوذ کنند. هدف توماس و گروه نجات افرادی است که توسط این سازمان مثل موش آزمایشگاهی مورد آزمایش قرار می‌گیرند است. توماس باید یک عده خاص از دوستانش را نجات دهد یا با یک فداکاری بزرگ تمام انسان‌ها را از شر این سازمان نجات دهد و آزاد کند.

همانند دو فیلم قبلی وز بال (Wes Ball) با فیلمنامه‌ای به قلم تی.اس. ناولین (T.S. Nowlin) کارگردانی کار را برعهده دارد که داستان از رمانی به نویسندگی جیمز داشنر (James Dashner) اقتباس شده است. دیلن اوبراین، جیانکارلو اسپوزیتو، والتون گوگینس، کایا اسکودلاریو، کی هونگ لی، توماس برودی سنگستر و آیدان گیلن از جمله بازیگران حاضر در فیلم هستند که به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ویدیوی منتشر شده یکی از شخصیت‌های فیلم را نشان می‌دهد که در یک مارپیچ گیر افتاده و موجودی قصد دارد وی را بکشد، از این رو پسرک در مارپیچ سعی می‌کند پا به فرار بگذارد و با یک نیروی خاص روبرو می‌شود. فیلم Maze Runner: The Death Cure قرار است در تاریخ 26 ژانویه 2018 (6 بهمن 1396) اکران شود.

منبع: comingsoon

  • اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

برچسب ها

نظرات

سید علی موسوی

پوسترش ادمو یاد اینسپشن میندازه